Середній бал студентів для нарахування стипендії

1. Додатковий рейтинговий бал

На панелі інструментів знайдіть пункт Додаткові документи звіти обробки активуйте їх і виберіть зі списку Рейтингове оцінювання студентів.

Або натисніть пункт меню Сервіс із випадаючого списку оберіть Додаткові документи звіти обробки активуйте їх і виберіть зі списку Рейтингове оцінювання студентів.

C:\Temp\SNAGHTML3e7eaac7.PNG У вікні що з’явилось користуємся кнопками Створення або Створення копіюванням та створюємо документ із студентами що заробили додаткові бали

Для початку вказуємо вид документу Інше шляхом натискання Операція потім Інше

C:\Temp\SNAGHTML3e854a12.PNG

Далі заповнюємо обов’язкові поля:

• Дата від → 01.06.2017 (дата початку сесії)
  • Форма навчання → денна/заочна
  • Факультет → заповнюєте кожен свій наприклад Фізичного виховання
  • Період навчання → 2016/2017 2с (період коли студент заробляв бали)
  • Період з 01.02.2017 по 30.06.2017 (період коли будуть діяти бали)
  • Спеціальність, Курс, Група, ОКР → не обов’язкові поля (заповняєте по бажанню і якщо робите на різні групи різні документи)

Далі натискаємо кнопки Створення або Створення копіюванням та створюємо рядок із студентами

C:\Temp\SNAGHTML3e90c75c.PNG

У новій стрічці заповнюємо Студент, Вид діяльності (із наперед визначеного списку), та Нараховані бали (кількість балів відносно шкали (додаток 3 правил нарахування стипендії)). По закінченню введення всіх необхідних студентів та виставлення їм балів за їх роботу натискаємо Записати, ОК.

C:\Temp\SNAGHTML3ea4f704.PNG

C:\Temp\SNAGHTML3eab07b6.PNG

1. Середній бал та стипендія

Середній бал по результатам сесії та додатковим балам розраховується в документі Середній бал групи. Для його створення обираємо пункт меню Документи → Студенти Середній бал групи

C:\Temp\SNAGHTML3edd526d.PNG У вікні що з’явилось користуємся кнопками Створення або Створення копіюванням та створюємо документ із групою студентів для яких розраховуємо середній бал

C:\Temp\SNAGHTML3eeb3dc5.PNG Заповнюємо всі основні поля

• Дата від 01.07.2017 – це дата від якої створений документ.
  • Вид док. Основна – вид стипендії основна чи додаткова для пільговиків
  • Діє з 01.07.2017 по 31.01.2018 – період коли діє стипендія (період нового семестру)
  • Закінчення сесії 30.06.2017 – закінчення попередньої (нинішньої сесії)
  • Форма навчання → денна/заочна