Перерахунок заробітної плати у програмі Облік

Інструкція для роботи з документом Перерахунок заробітної плати у програмі Облік

1. У підсистемі «Зарплата» оберіть «Перерахунок заробітної плати».

мал.№1

2. Створіть новий документ натиснувши кнопку «Створити». У відкритому документі заповніть всю необхідну інформацію (див. малюнок №2):

– оберіть Місяць за який буде проведено перерахунок нарахувань;

– якщо перерахунок нарахувань буде здійснюватися для всіх працівників підрозділу – оберіть Підрозділ та натисніть «Заповнити»;

– якщо перерахунок нарахувань буде здійснюватися для одного працівника – натисніть кнопку «Додати», та додайте працівника вручну;

– у верхній частині документу натисніть кнопку «Заповнити перерахунок».

мал.№2

3. У вкладці «Донарахування та перерахунки» з’являться усі нарахування за Місяць. У колонку Результат введіть суму нарахування чи перерахунку. Якщо потрібно зробити сторно по нарахуванню, тоді суму ставимо зі знаком «-» попереду (див. малюнок №3).

мал.№3

4. Після введення всіх необхідних даних натисніть «Провести» та здійсніть Розрахунок заробітної плати по співробітнику. Для цього зайдіть у підсистему Зарплата програми Облік, або перейдіть за посиланням.

Зверніть увагу! Документи нарахувань типу Відпустки, Лікарняні листи, Відсутності із збереженням ЗП, тощо через Перерахунок заробітної плати виправляти недопустимо. Для цього у самому документі нарахування натискаємо на “Виправити” і працюємо у створеному автоматично документі виправлення.