Як включити IPv6 на веб-панелі CWP Centos

На цьому підручнику я покажу вам, як включити IPv6 для ваших веб-сайтів На веб-панелі CWP centos. Розгортається новий Інтернет-адресаційний Інтернет-протокол версії 6 (IPv6), який задовольняє потребу в більшій кількості Інтернет-адрес.

IPv6 (Інтернет-протокол версії 6) також називається IPng (Інтернет-протокол наступного покоління) і це найновіша версія Інтернет-протоколу (IP), розглянута в комітетах зі стандартів IETF для заміни поточної версії IPv4 (Internet Protocol Version 4).

IPv6 є наступником Інтернет-протоколу версії 4 (IPv4). Він був розроблений як еволюційне оновлення до Інтернет-протоколу і, по суті, співіснує з старим IPv4 протягом деякого часу. IPv6 призначений для того, щоб дозволити стабільно зростати в Інтернеті, як за кількістю з’єднаних хостів, так і за загальним обсягом переданого трафіку даних.

IPv6 часто називають Інтернет-стандартом “наступного покоління” і зараз розробляється з середини 1990-х років. IPv6 народився з побоювання, що попит на IP-адреси перевищить доступну пропозицію.

Переваги IPv6

У той час як збільшення пулу адрес є одним з найбільш часто обговорюваних переваг IPv6, існують інші важливі технологічні зміни в IPv6, які покращать протокол IP:

• Немає більше NAT (переклад мережевих адрес)
  • Автоматична конфігурація
  • Немає більше приватних адресних зіткнень
  • Краще багатоадресної маршрутизації
  • Простіший формат заголовка
  • Спрощена, більш ефективна маршрутизація
  • Справжня якість обслуговування (QoS), яка також називається “маркування потоку”
  • Вбудована підтримка автентифікації та конфіденційності
  • Гнучкі варіанти та розширення
  • Більш просте адміністрування (прощайтеся з DHCP)
  • Переваги SEO

Ось підручник для включення ipv6 On CWP для ваших веб-сайтів:

Щоб увімкнути ipv6, потрібно встановити nginx як зворотний проксі (nginx + apache або nginx + лак + apache), ви можете включити nginx з веб-сервера. Щоб увімкнути ipv6, я отримав найпростіший спосіб увімкнути його за допомогою простої конфігурації однієї лінії:

Для тестування я використовую “tut.mysterydata.com”

Тепер наш перший крок полягає в тому, щоб додати ” AAAA ” DNS-запис, який є для IPv6

ви можете отримати ipv6 IP з командного рядка через ssh:

Введіть цю команду:

ip a

out put буде виглядати так:

********************************************
 Ласкаво просимо на сервер CWP (CentOS WebPanel)
********************************************

CWP Wiki: http://wiki.centos-webpanel.com
Форум CWP: http://forum.centos-webpanel.com
Підтримка CWP: http://centos-webpanel.com/support-services

[root @ srv1 ~]

# ip a 1: ось: <LOOPBACK, UP, LOWER_UP> mtu 65536 link / loopback 00: 00: 00: 00: 00: 00 brd 00: 00: 00: 00: 00: 00 inet 127.0.0.1/8 область застосування хоста lo inet6 :: 1/128 область застосування хоста valid_lft назавжди відданий перевагах 2: venet0: <BROADCAST, POINTOPOINT, NOARP, UP, LOWER_UP> стан mtu 1500 qdisc noqueue UNKNOWN link / void inet 127.0.0.1/32 Область хоста venet0 inet 109.235.69.179/32 brd 109.235.69.179 сфера глобального venet0: 0 inet6 2a02: 7b40: 6deb: 45b3 :: 1/128 глобальна valid_lft назавжди відданий перевагах inet6 fe80 :: 216: 3cff: fede: 7641/128 зв’язок сфери дії valid_lft назавжди відданий перевагах

ви можете бачити IPV6 IP, який виділено / червоним кольором, вам потрібно скопіювати та додати його до dns “AAAA”

Ось приклад зображення, як додати ipv6, ви також отримаєте приблизне уявлення про додавання ipv6 у ваш основний домен:

Тепер ми перейдемо до CWP і додамо ipv6 ip на сайт, я припускаю, що ви вже встановили nginx як зворотний проксі

Крок 1 :

Перейдіть до:

Налаштування Apache> Шаблон Apache vHosts

http: // server-IP: 2030 / admin / index.php? module = vhost_tpl

Тепер ви побачите два шаблони для nginx one для порту 80 і nother для ssl 443
Шаблони налаштування CWP для nginx_proxy_vhost і шаблони налаштування CWP для nginx_proxy_vhost_ssl

Крок 2:

Відредагуйте шаблон і додайте наступне:

редагуйте Шаблони конфігурації CWP для nginx_proxy_vhost і додайте рядок нижче до шаблону і збережіть його, наприклад, нижче, де його потрібно додати точно:

listen [2a02: 7b40: 6deb: 45b3 :: 1]: 80;

Останній приклад конфігурації буде виглядати так:

# Тут починається віртуальний хост-файл

server {
слухати YOURSERVERIP: NGINXPORT;
слухай [2a02: 7b40: 6deb: 45b3 :: 1]: 80;
access_log /var/log/nginx/access.YOURDOMAIN.log;
error_log /var/log/nginx/error.YOURDOMAIN.log;
server_name YOURDOMAIN www.YOURDOMAIN;
корінь DOCROOT;

редагуйте  Шаблони конфігурації CWP для nginx_proxy_vhost_ssl і додайте рядок нижче до шаблону і збережіть його, наприклад, нижче, де його точно додати:

listen [2a02: 7b40: 6deb: 45b3 :: 1]: 443;

Останній приклад конфігурації буде виглядати так:

# Тут починається віртуальний хост-файл

server {
слухати YOURSERVERIP: NGINXPORT;
послухайте [2a02: 7b40: 6deb: 45b3 :: 1]: 443;
access_log /var/log/nginx/access.YOURDOMAIN.log;
error_log /var/log/nginx/error.YOURDOMAIN.log;
server_name YOURDOMAIN www.YOURDOMAIN;
корінь DOCROOT;